REY Servisler

Hava Kargosu

Rey Airlines geniş taşıma ağı ve yılların tecrübesiyle havayolu taşımacılığında kaliteli hizmeti uygun şartlarla sunmaktadır. Genel ve özel kargo taşımalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için kargo taşımacılığında operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktayız.

Bakım ve Onarım

Rey Airlines dünya markası olan iş ortakları ve profesyonel ekibi ile uçak ve helikopterlerin bakımını ve onarımını gerçekleştirmektedir. Emniyetli bir uçuş gerçekleştirmeniz ve uçakların her zaman uçuşa hazır durumda olması için bakımlar zamanında, uygun maliyetle ve havacılık kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır.

Uçak Yönetimi

Rey Airlines olarak küresel erişimimiz ve uzmanlığımızla müşterilerimize kaliteli, emniyetli ve güvenli uçak yönetim hizmetleri sağlamaktayız. Sektörün deneyimli, güvenilir ve saygın havacılık şirketlerinden biri olarak, müşterilerimize istekleri doğrultusunda en verimli hizmeti sunmaktayız.

Kiralama

İş seyahatlarınız veya acil seferleriniz için, Rey Airlines kiralama hizmetlerini sunuyor. Kısa ve uzun süreli uçak kiralama hizmetlerimiz, sizin istekleriniz doğrultusunda, her türlü yan hizmetle birlikte sunuluyor.

Teknik Destek

Deneyimli teknik ekibi ile sorunsuz uçuş prosesleri REY Airlines ayrıcalıklarıyla sunuluyor

Filo

Kargo uçuşları ve özel jet organizasyonları dahil olmak üzere geniş uçak filomuz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Biz Kimiz

Rey Airlines, engin tecrübesi ve profesyonel ekibi ile uluslararası taşımacılık, havacılık ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Müşterilerine hızlı, güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunarak fark yaratmayı hedeflemekte, bu bağlamda sunduğu hizmetleri dünya standartlarına uygun şekilde geliştirmektedir.

detaylar

REY GALERİ